Skládací posilovací lavice - uspořte místo!

Posilovací bench lavice jsou většinou robustní stroje, které zabírají doma dost místa. Naštěstí si můžete pořídit i skládací lavici.

Pro intenzivní domácí posilovací trénink je vhodná řada strojů - posilovací stroje, věže, nebo lavice. Jedná se o masivní nářadí vážící několik desítek kilogramů.

Naštěstí se řada z nich dá složit do vertikální polohy a ušetřit tak spoustu místa, kterého je nejen v bytech nedostatek.

Posilovací lavice inSPORTline Adjust

Na obrázku je Skládací posilovací lavice inSPORTline Adjust, kterou koupíte za méně než 5 000 Kč a můžete ji složit vertikálně, ušetříte tak kolem 1 metru místa (výška při sestavení je 174 cm, po složení pouze 77 cm).

Při výběru posilovacího stroje vždy přemýšlejte nad jeho umístěním a podle místa volte typ stroje!

Posilovací lavice  >  Novinky  >  Skládací posilovací lavice - uspořte místo!

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Šikmá lavice na břicho

  Šikmá lavice je oblíbenou posilovací pomůckou pro pevné a vyrýsované břicho. Kterou vybrat a jak na ní břišní svaly posilovat?

 • 3. 8. 2016

  Posilujte záda, nohy a budete vždy silní

  Ačkoliv je trénink paží a hrudníku nejatraktivnější, důležité je posilovat především střed těla - partie spodních zad a břicha. Pomoci s tím mohou posilovací lavice a další stroje z profesionální i domácí posilovny.

 • 13. 7. 2016

  Posilovací lavice z bazaru? Ano, ale...

  V internetových bazarech se nabízejí posilovací lavice za opravdu výhodné ceny. Dá se však na tento způsob nákupu spolehnout?

Všechny novinky