Na trhu je nová lavička pro domácí posilování

Zpevněte svaly celého těla a těšte se z krásnější postavy!

Komplexní a účinné domácí posilování za velmi dostupnou cenu umožňuje novinka z nabídky inSPORTline, bench lavice Home MH-LOO2. 

Univerzální posilovací lavice Home MH-L002

Robustní ocelová konstrukce bench lavice Home snese až 250 kg zatížení. Má stojky pro vzpěračskou tyč, polohovací opěrku a pohodlné třícentimetrové polstrování. 

Bench-press, soupažný tlak v lehu na lavici s činkou, patří mezi nejoblíbenější posilovací cviky, zejména pro zvětšení objemu prsních svalů. Různě širokým úchopem nebo náklonem lavice je možné měnit zatížení jednotlivých svalových skupin. Dávejte však pozor, aby pohyb vycházel opravdu z hrudníku, a ne jen z ramen.

Cvičení na univerzální posilovací lavici zlepšuje kondici a tvaruje svaly, přičemž šetří klouby. Pomáhá spalovat kalorie a hubnout, přispívá ke stabilitě páteře, rovnováze a koordinaci. 

A ještě jeden velký efekt má posilování v pohodlí domova. Umožňuje totiž rychlé odbourávání každodenního stresu. Není divu, že jeden ze spokojených zákazníků tuto bench lavici hned doporučil všem svým kolegům v práci.

Posilovací lavice  >  Novinky  >  Na trhu je nová lavička pro domácí posilování

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Šikmá lavice na břicho

  Šikmá lavice je oblíbenou posilovací pomůckou pro pevné a vyrýsované břicho. Kterou vybrat a jak na ní břišní svaly posilovat?

 • 3. 8. 2016

  Posilujte záda, nohy a budete vždy silní

  Ačkoliv je trénink paží a hrudníku nejatraktivnější, důležité je posilovat především střed těla - partie spodních zad a břicha. Pomoci s tím mohou posilovací lavice a další stroje z profesionální i domácí posilovny.

 • 13. 7. 2016

  Posilovací lavice z bazaru? Ano, ale...

  V internetových bazarech se nabízejí posilovací lavice za opravdu výhodné ceny. Dá se však na tento způsob nákupu spolehnout?

Všechny novinky