Posilovací lavice do 150 kg

Posilovací lavice představují základní vybavení každé posilovny, domácí či profesionální. Slouží především k posilování břišních a zádových svalů. To je účinné díky protitlaku opěradla, snižujícímu celkové zatížení těla. Trh nabízí i typy s vysokou nosností.

Ideální pro posilování s činkami nebo vzpěračskou tyčí jsou už základní lavice osvědčeného českého výrobce inSPORTline v cenách do tří tisíc korun. Stačí však zainvestovat zhruba o tisícovku více, a už můžete mít nastavitelnou polohovací lavici Hero do 150 kilogramů pro předkopávání, zakopávání a posilování paží, se sedmi polohami zádové opěrky, z odolné oceli a robustním polstrováním. 

Lavice Hero obsahuje také adaptéry pro větší kotouče a posilování bicepsů, takzvanou Scottovu lavici. Ač je určena pro domácnost, snese i velmi náročné užívání. Pravidelné posilování na této pomůcce vám rychle pomůže zformovat svaly a spolu s dobře sestavenou stravou i zhubnout. 

Posilovací lavice  >  Novinky  >  Posilovací lavice do 150 kg

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Šikmá lavice na břicho

  Šikmá lavice je oblíbenou posilovací pomůckou pro pevné a vyrýsované břicho. Kterou vybrat a jak na ní břišní svaly posilovat?

 • 3. 8. 2016

  Posilujte záda, nohy a budete vždy silní

  Ačkoliv je trénink paží a hrudníku nejatraktivnější, důležité je posilovat především střed těla - partie spodních zad a břicha. Pomoci s tím mohou posilovací lavice a další stroje z profesionální i domácí posilovny.

 • 13. 7. 2016

  Posilovací lavice z bazaru? Ano, ale...

  V internetových bazarech se nabízejí posilovací lavice za opravdu výhodné ceny. Dá se však na tento způsob nákupu spolehnout?

Všechny novinky