Polohovací posilovací lavice

Polohovací posilovací lavice jsou základním vybavením fitness zařízení. Protože se dají nastavit pro různé uživatele, cviky a zátěže, značně rozšiřují možnosti účinného tréninku. Trh nabízí řadu typů za dostupné ceny i pro domácí využití. 

Jedna z oblíbených lavic od inSPORTline, Hero AB50, má sedm poloh nastavení opěrky zad a čtyři pro sedák. Díky těmto parametrům, robustní ocelové konstrukci a zatížení do 120 kilogramů na ní lze provádět mnoho cviků s činkami. Patří k nim:

 • Soupažné tlaky na šikmé nebo rovné lavici
 • Motýlek
 • Přítahy
 • Zdvihy zápěstím

Univerzální model pro domácí, klubové a hotelové posilovny

Pokud potřebujete posílit celé tělo, nejen jeho horní část, vyberte si univerzální nastavitelnou lavici Profi Sit up bench do 250 kilogramů za méně než čtyři tisíce korun. Její pohodlnou opěrku lze polohovat do šesti pozic.

„Díky různým sklonům lavičky, i zápornému, si odcvičím téměř všechny partie včetně břicha. Konstrukce je pevná a odolná, nikde se nic nekýve, nehrká a nevrže,“ uvádí jeden z uživatelů v recenzi této polohovací posilovací lavice od inSPORTline.

Posilovací lavice  >  Novinky  >  Polohovací posilovací lavice

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Šikmá lavice na břicho

  Šikmá lavice je oblíbenou posilovací pomůckou pro pevné a vyrýsované břicho. Kterou vybrat a jak na ní břišní svaly posilovat?

 • 3. 8. 2016

  Posilujte záda, nohy a budete vždy silní

  Ačkoliv je trénink paží a hrudníku nejatraktivnější, důležité je posilovat především střed těla - partie spodních zad a břicha. Pomoci s tím mohou posilovací lavice a další stroje z profesionální i domácí posilovny.

 • 13. 7. 2016

  Posilovací lavice z bazaru? Ano, ale...

  V internetových bazarech se nabízejí posilovací lavice za opravdu výhodné ceny. Dá se však na tento způsob nákupu spolehnout?

Všechny novinky