Pozor! Vánoční akce - nastavitelná posilovací lavice je ve velké slevě

Chcete rozšířit posilovnu, nebo začít budovat novou? Základem je lavice na posilování. Zkuste nastavitelnou posilovací lavici Curved. V listopadu v akci.

Kvalitní polstrování, robustní konstrukce a vhodnost pro domácí použití. To jsou základní vlastnosti Posilovací nastavitelná lavice inSPORTline Curved, která běžně stojí přes 2 tisíce korun, ale nyní (listopad 2014) ji koupíte ve slevě 41 procent.

Neváhejte a pořiďte si nový stroj do domácí posilovny. 

Posilovací nastavitelná lavice inSPORTline Curved

Slouží především k posilování břišních svalů a je určena pro cvičící do 195 cm výšky. Nosnost je do 100 kg. Pravidelným posilováním získáte za nízkou cenu kolem 1 300 korun skvělého pomocníka pro efektní trénink.

Posilovací lavice  >  Novinky  >  Pozor! Vánoční akce - nastavitelná posilovací lavice je ve velké slevě

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Šikmá lavice na břicho

  Šikmá lavice je oblíbenou posilovací pomůckou pro pevné a vyrýsované břicho. Kterou vybrat a jak na ní břišní svaly posilovat?

 • 3. 8. 2016

  Posilujte záda, nohy a budete vždy silní

  Ačkoliv je trénink paží a hrudníku nejatraktivnější, důležité je posilovat především střed těla - partie spodních zad a břicha. Pomoci s tím mohou posilovací lavice a další stroje z profesionální i domácí posilovny.

 • 13. 7. 2016

  Posilovací lavice z bazaru? Ano, ale...

  V internetových bazarech se nabízejí posilovací lavice za opravdu výhodné ceny. Dá se však na tento způsob nákupu spolehnout?

Všechny novinky