Paráda! Na startu roku 2016 jsou všechny posilovací lavice v akci

V novém roce 2016 si můžete vybavit domácí fitko jako nikdy předtím. Všechny posilovaci lavice totiž koupíte za mimořádně výhodné ceny!

Dáme vám tipy na zlevněné posilovací lavice:

 • víceúčelová nastavitelná, 4 590 Kč, sleva 22 %
 • dvoudílná bench, 6 290 Kč, sleva 25 %
 • nastavitelná Hero ABB15, 1 890 Kč, sleva 24 %
 • nastavitelná Hero AB70, 3 890 Kč, sleva 29 %

Ostatně, podívejte se na nejprodávanější posilovací lavice přímo v internetovém obchodě.

Ocitáte se u výrobce posilovacích lavic inSPORTline a Body-Solid. Naleznete tu lavice na posilování pro domácí, hotelové a veřejné posilovny vyrobené podle přísných evropských norem.

I ta nejlevnější posilovací lavice z uvedených tipů disponuje nosností 100 kg, má 4 úrovně sklonu, výšku od země 45 cm, ocelovou konstrukci a 5 cm vysoké polstrování.

funkčnost a pohodlí při cvičení je tedy postaráno vždy. Na zůstává pouze vybrat si optimální model.

Posilovací lavice: Pomoc při sedavém zaměstnání

Není třeba stresovat se z neznámého - přečtěte si jednu z recenzí: "Před objedníním lavičky jsem měl trochu obavu, aby se z ní časem nestal zbytečný krám, ale musím říct, že hned po prvním cvičení jsem změnil názor. Procvičování je dost účinné - velmi dobře jsou cítit procvičované svaly. Doporučuji všem, kteří mají sedavé zaměstnání jako já."

Posilovací lavice  >  Novinky  >  Paráda! Na startu roku 2016 jsou všechny posilovací lavice v akci

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Šikmá lavice na břicho

  Šikmá lavice je oblíbenou posilovací pomůckou pro pevné a vyrýsované břicho. Kterou vybrat a jak na ní břišní svaly posilovat?

 • 3. 8. 2016

  Posilujte záda, nohy a budete vždy silní

  Ačkoliv je trénink paží a hrudníku nejatraktivnější, důležité je posilovat především střed těla - partie spodních zad a břicha. Pomoci s tím mohou posilovací lavice a další stroje z profesionální i domácí posilovny.

 • 13. 7. 2016

  Posilovací lavice z bazaru? Ano, ale...

  V internetových bazarech se nabízejí posilovací lavice za opravdu výhodné ceny. Dá se však na tento způsob nákupu spolehnout?

Všechny novinky