Skládací posilovací lavice v recenzích uživatelů

Trvale žádané jsou posilovací lavice s možností rychlého složení pro úsporu místa v bytě. Podívali jsme se na recenze uživatelů těchto lavic, které se vám mohou hodit jako vodítko při nákupu.

Podle nákupního portálu Heureka zákazníci často volí skládací posilovací lavice značek inSPORTline nebo HMS. A takto je hodnotí:

Posilovací lavice inSPORTline Bench Adjust, nosnost 150 kg

Pan Jiří: "Lavice je skladná, přenosná, stabilní. Ač levná, tak kvalitní."

Pan s přezdívkou Berry: "Na stroji se cvičí výborně, i přes drobné technické nedostatky (nepoužitelný motýlek, nutná úprava vložením např. židle pro cvičení ramen). Cena, bytelnost a skladnost jsou jeho velmi silné stránky. Ještě poznámka k bytelnosti:  Pokud na stroji cvičím, nijak se nehýbe, na rozdíl od strojů, které mají tyčové nohy. Zde jsou nohy masivnější a spojené dohromady."

Pan s přezdívkou Peko1: "Velice solidní posilovací lavice, rychlá montáž, vše sedí jak má, desingově povedená."

Pan XY:  "Vybíral jsem dle funkce a vizuálně dle bytelnosti konstrukce. Musím říct, že jsem mile překvapen - pro domácí užívání je tato lavice plně dostačující. Poměr cena / výkon je super."

Paní XY: "Manžel je spokojen, posilovací lavice mu plně vyhovuje a slouží dobře už několik let."

Posilovací lavice HMS LS7838, nosnost 100 kg

Pan Martin: "Za málo peněz celkem hodně muziky."

Pan Vlastimil: "Lavici jsem koupil jako doplnění domácí posilnovy pro sebe a vnuka. Kvalita je přímo úměrná ceně. Naše požadavky plní." 

Pan Stanislav: "Super cena, ale slabší materiál."

Multifunkční skládací posilovací lavice jsou často kompromisem při omezených prostorech, protože ženy chtějí většinou cvičit břicho, muži zase bench-press. Ale jak vidíte, mohou dobře sloužit celým rodinám. Pokud máte dostatek místa, pořiďte si břišní i zádovou posilovací lavici.

Posilovací lavice  >  Novinky  >  Skládací posilovací lavice v recenzích uživatelů

Novinky

 • 25. 8. 2016

  Šikmá lavice na břicho

  Šikmá lavice je oblíbenou posilovací pomůckou pro pevné a vyrýsované břicho. Kterou vybrat a jak na ní břišní svaly posilovat?

 • 3. 8. 2016

  Posilujte záda, nohy a budete vždy silní

  Ačkoliv je trénink paží a hrudníku nejatraktivnější, důležité je posilovat především střed těla - partie spodních zad a břicha. Pomoci s tím mohou posilovací lavice a další stroje z profesionální i domácí posilovny.

 • 13. 7. 2016

  Posilovací lavice z bazaru? Ano, ale...

  V internetových bazarech se nabízejí posilovací lavice za opravdu výhodné ceny. Dá se však na tento způsob nákupu spolehnout?

Všechny novinky